פעילות חברתית בעמותת האדומים

פעילות קהילתית בשיתוף קבוצת שורשים

שורשים לאתר

עמותת האדומים התגייסה בשלוש השנים האחרונות לעזרת קבוצת שורשים באיסוף מוצרי מזון לחג הפסח. הפעילות כללה איסוף חבילות לנזקקים מתל-אביב יפו: קשישים,ניצולי שואה, משפחות חד הוריות ומשפחות מהקהילה האתיופית. באמצעות תרומות העמותה נרכשו מוצרי מזון ומוצרים המאפיינים את רוח החג. בפעילות שנערכה בפסח 2014, נאספו ארגזי מזון רבים וגויסו כ- 4,000 ₪  לרכישת מצרכים ומוצרי מזון לחג הפסח.

גם השנה, במשחק הבית נגד הפועל עכו, נערכה פעילות איסוף מוצרי מזון לחג הפסח.

איסוף בפסח 2

 

פעילות קהילתית בשיתוף בית השנטי

בית השנטי

העמותה מאמצת מתחילת העונה את בית השנטי, בפעילויות שונות ובאירוח קבוע של חבריהם בשער 8 במשחקי הקבוצה. לקראת סיום העונה, הפעילות המשותפת תכלול שני פרויקטים:

איסוף בגדים: במשחקי הבית שנותרו עד סוף העונה יערך מבצע איסוף בגדי קיץ למען ילדי בית השנטי.

צבעים של שמחה: פרויקט מרגש המוקדש למען ילדי בית השנטי-בתים חמים לנוער במצוקה. בבלומפילד יוצב דוכן מכוסה מגנטים המסמלים משאלת לב או חלום של הילדים ובני הנוער מבית השנטי. בנוסף, יימכרו מוצרים של הבית המספרים סיפור מדהים. הדוכן נפתח במשחק הבית האחרון, ויפעלו בשני המשחקים הבאים. בואו, תרמו, תאהבו ותשמחו איתנו.

 

פעילות קהילתית בשיתוף ארגון לתת

בפסח 2013, עמותת האדומים ערכה יחד עם ארגון פועלים באדום פעילות קהילתית ובשיתוף ארגון לתת מבצע איסוף מזון ותרומות למשפחות נזקקות. במבצע נתרמו ע"י האוהדים האדומים מצרכי מזון רבים, ובנוסף נתרמו כ-4,100 ₪ לרכישת מוצרי מזון נוספים.

האדומים לתת

 

 

 

 

 

 

 

טורניר "יש מקום לכולם" ע"ש יאיר לרמן ז"ל

טורניר יאיר לרמן 2016

בארבע השנים האחרונות, ערכה עמותת האדומים בשיתוף מועדון הפועל ת"א טורניר כדורגל לקבוצות ילדים ילדים בסימן מלחמה בגזענות, לזכרו של יאיר לרמן ז"ל , אוהד הפועל תל אביב ומראשוני המתנדבים של עמותת "האדומים", אשר הקדיש את חייו למאבק בגזענות ובשנאה ונפטר לאחר מאבק במחלה קשה.

אורי האמין באושר ושמחה מתוך שלילה מוחלטת של שנאה ואלימות, תואר ע"י אביו מלי, כאדם ש"תמיד הבין שספורט בכלל וכדורגל בפרט יכול לשנות את העולם. יאיר ראה בכדורגל כוח שיכול להשפיע על תהליכים חברתיים,  תמיד לחם נגד גזענות וחלם על אחווה בין אנשים. בהקשר הזה אין דבר מתאים יותר כמו הטורניר 'יש מקום לכולם' כדי לשמר את זכרונו".

 

גם השנה, נערך טורניר במתחם האימונים ע"ש 'חודורוב' בו לקחו חלק קבוצות ילדים משנתון 2004 של הפועל תל אביב, בית"ר ירושלים, בני יפו, הפועל עירוני ערערה, מועדון כדורגל בועיינה נוג'ידאת ומכ' ת"א. בסיום המשחקים נערך טקס חלוקת תעודות וגביעים בהשתתפות שחקנים מהקבוצה הבוגרת.

10154331_542038639249495_339197355218641325_n

 

 

 

 

 

 

 

 

מצטרפים לאדומים, מחזקים את הפועל!

 

 

הצטרף לאדומים