עמותת האדומים תקים ועדה לבחינת המעבר לאצטדיון בבת ים

בהתאם להסכם עם מועדון הפועל תל אביב, לעמותת האדומים יש זכות וטו בנוגע למעבר לאיצטדיון שאינו בלומפילד.

לאור ההחלטה על אישור הקמת האצטדיון בבת-ים, הוועד המנהל של עמותת "האדומים" החליט על הקמת ועדה מקצועית שתבדוק מטעמו את כדאיות הקמת פרויקט האיצטדיון בבת-ים מבחינת מועדון הכדורגל הפועל ת״א.

בוועדה, אשר תציג מסקנותיה לחברי עמותת ״האדומים״, בישיבה מיוחדת בחודש ספטמבר הקרוב, יהיו חברים אוהדי הפועל ת״א בעלי רקע וניסיון בתחום הנדל״ן, הפיננסים, המשפטים וראיית החשבון.

בוועדה יכהנו חמישה אוהדי הפועל וחברי עמותה: רו״ח יעקב קפלן ששימש בעבר כמנכ״ל ויה ארקדיה ומשמש כיום כיו״ר קיבוץ גבעת ברנר, מר נועם ברנדר חבר הוועד המנהל של העמותה והמנכ״ל אינדקס נדל״ן, מר יורם קדם המשמש כמנכ״ל תדהר נכסים, מר גיל הוד לשעבר מנכ״ל הראל השקעות ומר גלעד אינדיצקי סטודנט בתכנית מצטיינים לממשל של המרכז הבינתחומי.

העמותה החליטה על הקמת הוועדה לאור העובדה כי היא מחזיקה בזכות וטו למעבר של המועדון לשחק באיצטדיון אחר מחוץ לבלומפילד. מטרות הוועדה הן לבחון את המכרז להקמת האיצטדיון והמשמעויות שלו עבור הפועל ת״א, בדיקת היתכנות הקמת הפרויקט ע״י מחזיק זכויות הניהול, ניתוח כלכלי של כדאיות הפרויקט מבחינת הפועל ת״א והגדרת מערכת היחסים הרצויה בין החברה הזוכה במכרז לבין המועדון לרבות הזכויות הפיננסיות והמשפטיות.

יו״ר העמותה, אסף וולף, ציין: ״אני גאה שהקמנו ועדה מקצועית אשר תבחן את כל המשמעויות ותביא לידי אוהדי הפועל חברי העמותה דו״ח ברור לגבי האיצטדיון. על סמך המסקנות הללו נוכל לקבל בסופו של דבר את ההחלטה״.
וולף הוסיף לגבי מצב המועדון: ״הבשורות האחרונות על תשלום השכר לעובדים ולשחקנים ועל החתמות השחקנים מעודדות אותנו. אם זאת, ברור שעל המועדון לעמוד בהתחייבויותיו ולשלם במלואו את שכר העובדים ולהפסיק את העיכובים בו. חייבים להסיק מסקנות ממה שקרה בחודשים האחרונים והפתרון הוא הקמת דירקטוריון פעיל בחברת הראל אחזקות שהיא הבעלים של המועדון״.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *