עמותת האדומים קיבלה אישור ניהול תקין מרשם העמותות

עמותת האדומים שמחה לבשר, כי לראשונה בתולדותיה עמותת "האדומים" קיבלה אישור ניהול תקין מרשם העמותות.

האישור התקין מרשם העמותות הוא האמצעי העיקרי של אישור איכות הניהול בעמותה. מעמד הסמכה מאשר כי העמותה עברה מרצון בדיקה חשבונאית ומשפטית של מוסדות המדינה ולאחר בדיקה מקיפה נמצא כי העמותה עומדת בסטנדרטים הנדרשים.

כדי לקבל אישור, העמותה היתה חייבת להמחיש בבירור כי היא מנהלת את כספיה בצורה מתוקנת וכי היא פועלת בצורה חוקית ותקינה לפי תקנונה למען מטרותיה המוצהרות בתהליכים המאפשרים לחתור למטרות מוצהרות אלה.

אישור ניהול תקין מאשר כי העמותה הגישה מסמכים נדרשים לרשם העמותות, כמו פרוטוקול שנתי של האסיפה הכללית, דו"ח מבוקר ע"י רואה חשבון, דו"ח מילולי וכו´. המסמכים שמוגשים לצורך קבלת אישור ניהול תקין מציגים לעין כל מי הם הנהנים מפעילות העמותה, מיהם מקבלי ההחלטות בעמותה, לאן מופנים כספי העמותה וכו´.

מאחר ואישור ניהול תקין הינו דרך לבדוק האם עמותה עומדת בסטנדרטים ציבוריים תקינים, יותר ויותר אנשים מתנים את תרומותיהם בהצגת אישור ניהול תקין, כולל המדינה ומוסדותיה.

עמותת האדומים מודה לרו"ח של העמותה, מר רונן עוז ולעו"ד של העמותה, מר ברק טל-אור, וכן לועדת הביקורת הנוכחית, לועדות הביקורת הקודמות ולכל חברי הועד המנהל המכהנים והקודמים, שנרתמו לקבלת האישור המיוחל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *