התייחסות העמותה לנושא שכר העובדים במועדון

עמותת האדומים

"מזה מספר חודשים עובדי המועדון לא מקבלים שכר, עובדים מסורים ונאמנים שנמצאים במועדון ומשרתים אותו עונה אחר עונה.

העמותה הקפידה שלא לצאת בהודעות בנושא השכר בחודשים האחרונים. העובדה ששמרנו על שקט תעשייתי ברשת ובתקשורת אין משמעה שהנושא לא הטריד והעסיק אותנו מאוד, אלא שחשבנו שזה הדבר הנכון לעשות בכדי לזרז את פתרון הבעיה, גם במחיר הציבורי ששילמנו.

למעשה, מזה מספר חודשים העיסוק המרכזי של העמותה הוא בדאגה לתשלום שכר עובדי המועדון ובראשונה עובדי מחלקת הנוער והמנהלה.

במהלך החודשים האחרונים עבדנו יחד עם ההנהלה וניסינו לעזור ככל שיכולנו. ביקשנו (וקיבלנו) לתת עדיפות וזכות ראשונים למשתכרים שכר נמוך ולמחלקת הנוער, ידענו שכל עובד שפנה בבקשה לסיוע אישי גם קיבל אותו מהמועדון והמשכנו להביע את התחושות הקשות שלנו ושלכם בארבע עיניים ובחדרים סגורים כל עוד האמנו שזה הדבר שיעזור לעובדים יותר מכל דבר אחר.

היום, אחרי חודשים ארוכים שבהן בעיית המשכורות לא נפתרה, וכאשר ברור לנו שהיא גם לא צפויה להיפתר בצורה מלאה לפחות עוד מספר חודשים, אנו חשים חובה לעמוד גם מולכם וגם לומר בפומבי את אשר אנו אומרים להנהלה ולמחזיק זכויות הניהול במועדון:

הפועל תל-אביב לא יכולה לפגר בתשלום משכורות, גם לא לעובד אחד וגם לא ביום אחד. אלו לא ערכי הפועל. זה לא מי שאנחנו ומה שאנחנו.

בתחילת העונה הפועל תל-אביב היתה אמורה לצאת למסע הבראה ולתהליך מתמשך של הקטנת הגירעונות וסגירת החובות שלה. אמיר כבירי, שכמו כל בעלים אחר בשנתו הראשונה בליגת העל עשה גם טעויות, הגדיל לעשות כשלקח על עצמו אחריות אישית על כל חובות המועדון לדורותיו. ולמרות שאמיר כבירי העביר השנה למועדון סכומים חסרי-תקדים, זה לא סוד שאנו עדיין ניצבים בסוף העונה מול שוקת שבורה, לפחות ברמת תזרים המזומנים.

אפשר להאשים את השנים הקודמות, אפשר להאשים את ההחלטות שהתקבלו העונה, זה לא באמת משנה בשלב זה משום שהכניסה של רמי כהן למערכת, כמי שעוזר להוביל תוכנית הבראה כלכלית, מעודדת אותנו להאמין שהתהליך שהיה אמור להתחיל בתחילת העונה שהסתיימה יחל ויקרה בעונה המתקרבת ושנעמוד בסיטואציה הקשה הזו בפעם האחרונה.

הרי אנחנו, אוהדי הפועל, נלך איתה גם בעונות קשות ופיננסיות, אם יהיה צורך, ובריאות המועדון חשובה לנו לא פחות מכל דבר אחר. כולנו מבינים שבריאות כזאת היא תנאי ראשוני והכרחי לחזרת המועדון למקומו הטבעי.

למרות זאת, ערכי הפועל חשובים יותר מהכל. העובדים לא יכולים ולא צריכים לחכות. הבהרנו להנהלה ולמחזיק זכויות הניהול שהעמותה מצפה שהמשכורות ישולמו בזמן, לכולם, ושההנהלה תעמוד בהתחייבויותיה לעובדים, ולסמל, חרף כל הבעיות התזרימיות, הטכניות והאחרות.

פנינו בשבועות האחרונים לאנשי עסקים בניסיונות לגייס כספים ונמשיך לעבוד יחד עם אמיר כבירי וההנהלה ולסייע ככל שנוכל ונידרש. ברגע זה הרעיון האופרטיבי היחיד שיש לנו הוא לעזור להנהלה במכירה של מנויים בכדי לקדם את כניסת הכספים למועדון.

מי מכם שמוכן להתחייב לרכוש מנוי לעונה הבאה מוזמן להירשם בטופס הבא ולהראות שוב שאוהדי הפועל מסוגלים לקחת את היוזמה ולעזור. ללא קשר, כל רווחי העמותה מחידושי חברויות במהלך יוני יועברו לטובת עובדי המנהלה ומחלקת הנוער.

אם יש למישהו הצעה אחרת לפעולה מעשית שאנחנו מפספסים – כרגיל נשמח לשמוע."

האדומים

התחייב\י לרכישת מנוי עכשיו!

הצטרף לאדומים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *